Chceš být moje AFFS ? Zapiš se zde !

Pitbull Helps Mobilize Latino Voters

23. dubna 2012 v 17:40 | Romča |  Novinky
Nike LeBron 9 Elite �South Beach' � Release Date
Kubánský rapper je jen jeden z 35 umělců, kteří se věnují své hudbě k organizací voto Latino ve snaze pomoci podpořit Latinos a volit ve volbách.

Voto Latino se spojila s iTunes a nabízí více než 30 volných stažené hudby pro ty, kteří jsou přihlášeni k odběru informací o registraci voličů a dalších klíčových otázek v celém roce 2012.

Pitbull zejména daroval jeho písni "Something For The DJ` s "a dalšími hudebníky Darou hudbu která patří Kat DeLuna, Los Lobos, Los Tigres a Rodrigo y Gabriela.

Rosario Dawson, která spoluzakládala voto Latino v roce 2004, vysvětlila důvod použití hudby a mobilizovat voličů. "Naším zájmem je, aby bylo mezi lidmi politický mix" řekla ve svém prohlášení. "Každý by měl mít pochopení systému, zda oni jsou oprávněni volit a věříme, že nabízet hudbu zdarma prostřednictvím sociálních mediálních platforem bude přispívat k pokračování motivovat ty, kteří nemusí být již součástí konverzace."

Voto Latino CEO / President Maria Teresa Kumar zopakoval ty pocity. "Hudba je neuvěřitelný motivátor se dozvědět více o politickém procesu."

Nestranická organizace použila podobnou taktiku v roce 2010, kdy se používají ke stažení zadarmoa na podporu deset tisíc mladých lidí a na dokončení sčítacích lidských průzkum. Ale teď jejich poslání je jiné v souladu s Kumar.

"Nyní chceme přeložit závazek k volbám" uvedl Kumar. "ITunes kompilace jiskry zájem. Voto Latino ukazuje, jak je snadné se zaregistrovat, volit a vybojovat naší komunity do budoucnosti."
Podle yahoo.com, voto Latino už pomohla zaregistrovat více než 120,000 lidem k volbám.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama