Chceš být moje AFFS ? Zapiš se zde !

8 things we learned from Pitbull's -Behind The Music- special

23. dubna 2012 v 17:44 | Romča |  Novinky
1. - Mom Knows Best: Věděli jsme, že mě blízko k mámě, ale to bylo ještě hezké vidět rozsah má s Alysha Acosta. Ke konci jedné hodiny Pitbull řekl: "Je to skvělá matka a chci, aby to věděla." Ze své maminky se dozvěděl, řekl: "PASOS cortos, Vista Larga," která se stal jeho MO "Ona mě naučila jak dlouho, jak si to představit a že se to může stát," řekl.
2 - Daddy issues: Když měl 17 Pitbull byl vázán aby mohl něco dostat do rukou. "Nemůžeš mě z ulice vzít," řekl. "Bylo to o přežití." Nyní se odráží v těchto dnech jako hloupé, a výsledkem jeho nevyřešených otázek je otec. Jeho otec, alkoholik. Otec a syn se nakonec smířil, a Pitbull zasvětil jeho album v roce 2006 jako El Mariel Armando Sr, který zemřel v květnu téhož roku na selhání jater. "Od něho jsem se dozvěděl, že to není to, co máte, nebo to, co získáte, je to, co za sebou zanecháváte". Na pohřeb, Pit přinesl jeho otce Willy Chirino CD a láhev vodky jako dělící dárek. "On by chtěl mít každý čas dobrý," řekl Pit.
3 - Drama King: Jeho učitel Hope Martinez v Miami Coral Park High School vzal na vědomí jeho jako z prvních lidí kterému věřil. Když slyšel o nadcházející výzvě na video DMX, Pitbull byl "bílý kubam," řekl .. Hudební magnát IVV Gotti, který byl přítomen, byl velmi zaujatý, a povzbudil pitbulla jít ještě o krok dál a psát své vlastní písně. "To byl opravdu začátek všeho," připomněl Pitbull.
4 - Persistence Pays: Pitbullove demo, "Fuck You, Pay Me" přistálo v rukách Booty hudební ikony Luther Campbell, kdo podepsal jej k označení, Luke Records, v roce 2002. "Byl to bílý kubánský chlapec a on byl ten, kdo byl v nejtěžší kapuci," řekl Lukáš. Po jednom roce, kdy Pit, jedinečná značka Spanglish rapu se nepodařilo získat trakci, Campbell upustil ho, ale osvobodil ho podepsat s TVT Records, který nakonec složil. Dnes Pit je CEO jeho vlastního labelu, pane 305, otisk Sony Music a mluvčí světových značek, jako Kodak, Dr. Pepper a Bud Light, a dokonce má jeho vlastní vodku, voly!
5 - Getting Crunk: Po vyslechnutí jednoho písničky, "Oye," (která se objevila na 2003 soundtracku až 2 Fast 2 Furious) to bylo Jeho královská Crunkness, Lil Jon, který povzbudil Lil 'Chico se rap ve španělštině více, v době, když to není tak populární, aby tak učinily. Společně pak vytvořili "čile", která se objevila na debutovém albu, Miami, povolená na podzim roku 2004. Šlo to zlato.
6 - The Politics of Pop: V roce 2006 vyzval George W. Bush s hlavou, když během rozhovoru pro televizní tehdejší prezident řekl, že každý, kdo žije v USA by se měli naučit mluvit anglicky a učit státní hymnu. Pit pak zaznamenal jeho španělské jazykové verzi národní hymny s Wyclef, Carlos Ponce, Olga Tañón a dalšími s názvem "Nuestro Himno." Píseň se stala hymnou pro přistěhovalce práv a DPFO dokonce se objevila onShowbiz Tonight.
7 - 305 Til I Die: Přes jeho úspěch se šířil po celém světě jako umělec a podnikatel, Pitbull stále doufá že dostane klíč do svého domovského města Miami v roce 2009, jeden z jeho největších úspěchů.
8 - Hit Machine: Tři videa z Pit je seznam první desítky nejsledovanějších hudebních videí, celosvětově od velkých nahrávacích společností v roce 2011: "Give Me Everything," výkon. Ne-Yo, "Rain Over Me", feat.. Marc Anthony, "a" On The Floor, "J.Lo".
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama